O firmie

 

ALCOR Business Partner

to młoda firma z wielkimi aspiracjami, mnóstwem pomysłów i determinacją w ich realizacji. 

W 2006 roku rozpoczęliśmy sprzedaż akumulatorów na Mazowszu. Dzisiaj obsługujemy całą Polskę mając w ofercie obok pełnej gamy akumulatorów do wszelkich pojazdów, również oleje silnikowe znanych producentów - w tym niekwestionowanego, amerykańskiego lidera innowacji - Valvoline.

Jakość oferowanych przez nas towarów  i świadczonych usług przełożyła się na wyniki sprzedaży.

Obecnie obsługujemy sieci dealerskie Citroen Polska i Peugeot Polska, a także z powodzeniem wygrywamy przetargi ogłaszane przez różnego rodzaju Instytucje Publiczne – np. Komendy Wojewódzkie Policji w Białymstoku, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Opolu, Rzeszowie i Warszawie, Jednostki Wojskowe w Warszawie, Opolu i Wrocławiu, Pogotowia Ratunkowe w Białymstoku, Krakowie i Warszawie, Straż Miejską w Warszawie, Zakłady Autobusowe w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, Zakłady Komunalne.

Na stałe współpracujemy z dwiema profesjonalnymi firmami spedycyjnymi (wysyłka akumulatorów i beczek z olejami) oraz firmą kurierską (wysyłka filtrów i olejów w opakowaniach 1-5L).

Nasze zaangażowanie i ciężka praca zostały docenione. Wielu znanych i cenionych na świecie producentów zaproponowało nam oficjalną dystrybucję ich produktów na terenie Polski. W 2009 roku doceniając nasz rozwój i potencjał przyznano nam status autoryzowanego dystrybutora produktów Valvoline.

Od 2010 roku budujemy własną sieć sprzedaży. Obecnie mamy już 7 własnych sklepów i oddziałów  - ich dane można znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej
www.al-cor.pl
 
lub tutaj:

Lista sklepów firmowych i oddziałów ALCOR

Zawsze chętnie pomożemy w doborze akumulatora, oleju i innych płynów eksploatacyjnych, filtrów, świec, klocków, wycieraczek czy żarówek. Nieustannie poszerzamy oferowany asortyment - ostatnio dodaliśmy do oferty pełną gamę akumulatorów i olejów do motocykli.

Jako prężnemu i dynamicznie rozwijającemu się dystrybutorowi olejów Valvoline zaproponowano nam prowadzenie Firmowego Sklepu Internetowego Valvoline, co postrzegamy jako zaszczyt i nagrodę za dotychczasowe zaangażowanie w rozwój sprzedaży w Polsce tak znamienitej marki .

Serdecznie Zapraszamy!

 

Produkcja: Eline.pl